AIDS

UZDRAVENÝ Z AIDS

                                                                                                             Do Gersonovy kliniky pro léčbu civilizačních chorob v Mexiku přichází každý rok spousty lidí z rakovinou, aby s zachránili před touto zákeřnou chorobou. Přišel i pacient, který trpěl na AIDS. Měl koncentraci virů 103 000. Nasadili mu, stejně jako ostatním. Výživovou terapii – pouze rostlinnou stravu bohatou na enzymy, vitamíny, minerály a fytonutrienty. Po třech měsících se- k překvapení lékařů, uznávajících pouze chemickou medicínu – koncentrace virů HIV snížila pouze na 3030. A za 9 měsíců nedokázali v jeho těle identifikovat ani jeden jediný virus. Zázrak? Vůbec ne.

Již před 10ti lety ukázaly vědecké studie, že vitamín C ve velkých dávkách může snížit schopnost replikace virů o více než 99%! A také že vitamín B6 a B12, kyselina listová a další nepostradatelné živiny zvyšují produkci leukocytů – tedy bílých krvinek, které nás chrání před všemi druhy infekcí. Aids tedy není nevyléčitelná choroba, jak nám tvrdí oficiální medicína.

    AIDS jako byznys

Farmaceutické společnosti tyto informace znají již 10 let, a přesto o ní veřejnost neví. Proč?                                                                          Nevyléčitelné a smrtelné choroby vyvolávají strach a když máte strach, jste snadno manipulovatelný. V zoufalé touze po záchraně přistoupíte na cokoliv. Díky zadržení těchto informací přistoupíte na léčbu chemickými léky. Léky na Aids jsou drahé a jsou patentované. Terapii rostlinnou, syrovou stravu si patentovat nelze. Vitamín C je levný.                                                                                                                                                                 Z hlediska výdělku je lepší nechat umírat každoročně tisíce a tisíce lidí bez léků(protože na to nemají) a vydělat na strachu u těch, kteří na to mají, nebo za které to zaplatí pojišťovna, než zveřejnit tuto informaci a léčit lidi levným vitamínem C. Nejdůležitější je udržet nakaženého virem HIV co nejdéle na živu, aby co nejdéle užíval léky, než nakonec zemře.                                                                                                                                         Poznámka k vitamínu C                                                                                                                                                                                       Přírodní vitamín C má molekuly uspořádané do levotočivé spirály ( chiralita molekul). Tento vitamín je pro náš život nepostradatelný.                 Syntetický vitamín C má spirálu pravotočivou a takový naše tělo nedokáže využít – je pro nás bezcenný. Proto má přírodní vitamín C daleko větší účinnost, než jeho umělý protějšek a kupování šumivých tablet je vyhazování peněz.                                                                                              Pokud je člověk nemocný a potřebuje použít vitamín C k léčbě, tedy potřebuje extrémně velké dávky, musí chemický vitamín upravit tak, aby ho tělo mohlo využít.                                                                                                                                                                                                               O tom si však povíme někdy jindy.                                                                                                                                                                           Přeji vám pevné zdraví.                                                                                                                                                                                          Tomáš Kašpar                                                                                                                                                                                                         Lovec faktů a detektiv pravdy o zdraví.