Očistné kúry

 

S jarním úklidem domácnosti by člověk měl myslet i na jarní očistu organizmu, zaneseného po únavné zimě. Existuje řada ulevujících a prospěšných technik, které není těžké vykonávat.

Většina lidí si svůj život bez každodenní hygieny nedokáže představit. Čištění zubů, sprchování, péče o vlasy a pokožku. Mnohem důležitější je však péče o vnitřní tělo. Vnitřní hygiena by se kupříkladu měla zaměřovat na tlusté střevo, játra, žlučník…

K TOMU SLOUŽÍ OSVĚDČENÉ  OČISTNÉ KŮRY A HLAVNĚ DETOXIKAČNÍ MEDICÍNA  ( viz HOMEOPATIKA )

FARMACEUTICKÁ LÉČBA A NEBO ZDRAVÍ

 V případě nemoci máte v podstatě dvě možnosti. Léčbu a detoxikaci. Rozhodnete-li se pro léčbu, máte v podstatě zase dvě možnosti. První je alopatická (farmaceutická) medicína, což je více méně klasický chemický přístup. Její alternativou je přírodní, tradiční medicína, která k léčbě symptomů používá látky získané z přírodních zdrojů či rostlin. V případě farmaceutické léčby, chemické, alopatické, se musíme spokojit s tím, že zná v podstatě pouze tři druhy léčby jakéhokoliv onemocnění: chemické látky, ozařování a operaci. Podle klasické medicíny jsou nemoci prakticky nevyléčitelné ( rozuměj, při chřipce tě jen vyléčí, ale ví, že virus zase přijde a zase ti budou léčit chřipku lékem na viry. Neposilují vlastní obranu organizmu),parkinson…atd.

U přírodní léčby staré statisíce let je nejdůležitější léčba příčiny a ne nemoci- důsledku.  Detoxikace není terapeutický systém ani způsob odstraňování symptomů, je to léčebný systém zaměřený na odstraňování příčin. Odjakživa představuje tu nejopravdovější a skutečnou léčbu, bohužel jsme na to dnes zapomněli. Základem je poznatek, že tělo je léčitel a energie je základem léčby. Destrukce energie, její stagnace, nedostatek či přebytek je příčina nemocí. O kvalitě energie rozhoduje, co jíme, co nanášíme na kůži( statisticky nejvíce rakoviny kůže,je to nejagresivnější typ rakoviny, dostávají lidé z kanceláří, manažeři, obchodníci a ne lidé pracující na slunci. Lidé na slunci zpravidla nepoužívají, nedávají si na kůži, opalovací krémy s nějakým faktorem UV. Zajímavá statistika)o čem přemýšlíme a co cítíme

Chcete pevné zdraví. Tak musíte začít u sebe. Sami se rozhodnout, jít a něco začít dělat.

Dělám detoxikaci pomocí lidové medicíny, ověřenými postupy. Doporučuji detoxikaci a dělám ji pomocí homeopatie a energii harmonizuji a vyrovnávám posíláním energie reiki a dalších několika energii a nebo působením léčivých esencí vyrobených pomocí energie pro tu danou osobu a proto jedinečnou. Vyrábím ji  přímo na míru daného člověka, pro vás.

Staré čínské přísloví říká, že i tisícimílová cesta začíná vždy prvním krokem. Udělejte ho teď.  Je to cesta k vašemu zdraví. Cesta trvalého zdraví a šťastného života. Prvním krokem je vždy detoxikace, pak teprve přijde silná imunita a zdravá energie.

Rozhodněte se! Co je lepší? Dávat do těla chemii? Nebo ji z těla dostat ven? Je to na vás?