PARAZITÉ

JSME HOSTITELÉ PARAZITŮ?

Všichni víme co je to domácí mazlíček. Všichni chápeme nutnost jejich každoročního odčervování. Kolik majitelů psů ( troufnu si tvrdit že každý) nevidělo alespoň jednou u svého psíka, po odčervení, odcházet stolicí nějakého parazita. Veterináři mají na výběr při detoxikaci od parazitů typuji z 17 nebo 20 přípravků, podle druhu zamoření. Chemické léky proti škrkavkám, hlístům, tasemnicím, svalovcům…

 Jak jsou na tom lidi. Kolik lékových přípravků máme pro lidi? Zeptejte se svého lékaře. Raději ne, vynadá vám, proč vás to zajímá. Nás lidí se to přece netýká. Nebo bude sdílnější a vzpomene si na roup dětský a přípravek (dříve se dal volně koupit známí sirup pyrvinium, vzpomínáte) Vermox vám předepíše.  Tím skončí. Na tasemnici, to už asi nebude vědět, a tím výčet končí. Máme tu dalších pár přípravků, ale zbytek se musí objednávat ze zahraničí. ANO JSME NA TOM TAK DOBŘE? Veterináři mají přehršel anthelmintik, ale pro lidi..škoda mluvit.

My se přece nemůžeme nakazit?

Určitě majitelé psů znají oblibu svých miláčků v pojídání sekrementů ostatních psů, nebo se v tom i vyválí. Vy ho sice vykoupete, ale na jednotlivých chlupech zůstávají larvy či vajíčka těchto parazitů. Dokáží přežívat od několika dnů až po několik let (třeba na pískovišti). Vy toho psa pohladíte…nebo někteří psi vás olíznou (ale i kočky a jiná zvířata) a slinami se přenesou. Nedostatečně umytá zelenina a v půdě obsažené výkaly koček, psů namnoze i lidské, a vy tu zeleninu sníte. Komu chutnají klobásy, jsou nedostatečně tepelně upravené a vy to maso sníte. A co špek, slaninu, jen tak s chlebem…jsme součástí přírody jako psi, kočky a další. Oni je mají. MY NE?

JEŠTĚ SI MYSLÍTE, ŽE NEMÁME PARAZITY??

Jaké nemoci a co vše způsobují je jiná věc. Od roztroušené sklérozy až po dráždivý trakčník, od autoimunitních onemocnění až po křečové žíly či hemeroidy, od žlučníku přez psychostomatické nemoci. Kam se kouknete, tam je v těle nalézáme.

JEŠTĚ STÁLE SI MYSLÍTE, ŽE NEMÁME PARAZITY ??

Na našem trhu je bylinný přípravek na parazity.

Jedná se o tibetskou medicínu a přípravek se jmenuje

Tobolky EPAM Očišťující směs

Mohu doporučit.