CO DĚLAT, AŽ MI ZJISTÍ RAKOVINU.

NESPĚCHEJ. Není kam spěchat. Nádor rostl minimálně deset let. Za jeden či dva měsíce se situace radikálně nezmění ( chápu, že někdy může).

NENECH SE VYDÍRAT. Ke konzultaci k lékaři chod vždy v doprovodu minimálně jedné, lépe dvou osob, kterým, věříš. I kdyby lékař protestoval, nenech se odbýt. Jsou mistři nátlaku, někdy jsou na jednoho vystrašenýho pacienta i 4 najednou. Vydírají vás pojmy jako je SMRT, NELÉČITELNÉ, JEN RYCHLÁ OPERACE VÁM MŮŽE ZARUČIT ÚSPĚCH. Skutečně? Proč tedy tolika pacientů po rychlé operaci přesto umírá.

CHEMOTERAPIE NENÍ LÉK. Klidně se zeptejte lékaře, zda to je lék. JE TO JED A JAKO TAKOVÝ SE CHOVÁ KE KAŽDÉ BUŃCE VAŠEHO TĚLA. Je to hra v kostky. Zda vydrží více vaše tělo nebo rakovina. Zatím od r. 1957 kdy byla chemoterapie objevena, vyhrává rakovina nejméně ve 2 ze tří případů. Někdy i v 95 případech ze sta. Bohužel, chtěl bych napsat něco jiného, je to statistika.

NA SVĚTĚ JE UŽ HODNĚ LÉKŮ NA RAKOVINU. Bohužel, váš lékař o něm pouze ještě neslyšel. Máte možnost si informace zjistit sami. Připomínám, chemoterapie není lék. Ale to platí i o ozařování.

VARUJE VÁS PŘED ŠARLATÁNY. Zeptejte se ho na Mudr. Gersona. Plně přírodní léčba většiny typů rakovin. I melanomu kůže. Viz článek o něm. Spíše ani nebude vědět nic o tom, kdo to byl. Tak mu doporučte, že by se měl dále vzdělávat.

BOHUŽEL NEVÍME Z ČEHO RAKOVINA VZNIKÁ. To vám řekne váš lékař. Je to smutné, že už v roce 1931 pan prof. Wardburg  objevil příčinu rakoviny a dostal za to Nobelovu cenu. Myslím si, že jeho vědomosti se dají minimálně porovnat s vědomostmi vašeho lékaře. Spíše ale ne. On dostal Nobelovu cenu a váš lékař ne. Komu uvěříte???

VY JSTE TEN. KDO ROZHODUJE O SVÉM ZDRAVÍ A ZPŮSOBU LÉČBY. Jen vy si vybíráte. TO ANO, TO CHCI, NE TO NE, TO NECHCI.

Na závěr několik tipů. Co mne napadá.

V r.1947 byl doktor M.Gerson předvolán před senátní komisi poslanců USA, kde obhájil svou metodu léčby rakovin. Na 50 případech nevyléčitelně nemocných, které vyléčil, dokázal, že lék existuje. Pacientů. Kteří byli lékařskými komisemi odsouzeni zemřít do několika dnů či týdnů. A on je vyléčil. Po několika dnech bylo slyšení u konce s konstatováním, že se skutečně jedná o léčbu rakoviny???!!!

Lidé nemocní leukémii jezdí za australskými domorodci a ti je většinou úspěšně vyléčí. U nás to byl známý případ reportéra televize Prima, zdá se mi, že se jmenoval Musil. Vzal si 1 000 000 Kč půjčky a po roce se vrátil vyléčený.

U nás paní ing. Bláhová dokazuje na mnoha pacientech, že na většině nemocí se podepisují parazité a otrávený organizmus (ne- li na všech nemocech). Změňte životní styl, jídelníček, detoxikujte orgány a organizmus a zbavte se parazitů a jste na nejlepší cestě se vyléčit ze všech nemocí.

NEZAPOMĚŃ JE TO TVOJE ZDRAVÍ. SÁM SE ROZHODNI CO DĚLAT. NEDEJ NA NIKOHO. TED´, PRÁVĚ TED´ MÁŠ ŠANCI. ZASTAV SE A ZAČNI SE ZAJÍMAT O SVÉ ZDRAVÍ. JE TU INTERNET, MÁŠ PŘÁTELE, PTEJ SE, ZAJÍMEJ SE. LÉKAŘI, I KDYŽ TO ZNÍ CYNICKY, NEZÁLEŽÍ NA TOBĚ JAKO NA ČLOVĚKU. JSI JEN PACIENT.

Věř mi, ať se rozhodneš jak chceš. DRŽÍM TI PALCE A PŘEJI HODNĚ ÚSPĚCHŮ A ZDARŮ NA CESTĚ KE ZDRAVÍ