RAKOVINA

Jedná se o tak stresující nemoc, že ten, kdo hledá nějaké informace, hledá co nejobsáhlejší a ucelené informace. Proto nebudu záměrně texty přejaté nijak zkracovat. kdo potřebuje, pročte vše.

Nebudu komentovat, ale ukážu vám možnost. Záleží na každém, co si zvolí.

Oficiální stanovisko z médií známe. nebudu se k němu vyjadřovat. Spíše vám dám na výběr z toho neoficiálního názoru.

V r. 1947 stanul před senátním výborem USA lékař. Byl žalován lékařským svazem této země za používání neschválené metody při léčbě rakoviny. Po několika dnech bylo šetření u konce a lékař byl shledán nevinným. Tehdejší rozhlasový komentátor do celonárodního vysílání druhý den vyhlásil:  ,,Poprvé v historii byl objeven lék na rakovinu?“ .Toto nezabránilo tomu, aby deset let na to, po objevení chemoterapie, byl jako jediná legální, zákonná možnost léčby rakoviny, povolena chemoterapie, radioterapie a chirurgický zákrok?

Náhoda?

Tento lékař, před vydáním své knihy o této metodě, je otráven arzénem. Přežije, ale koncept jeho knihy se z trezoru ztratí. Když je po roce znovu tato kniha připravena ke zveřejnění, je opětovně otráven arzénem. Bohužel tentokrát podléhá.

Náhoda?

 Jen díky prozíravosti jeho dcery, která knihu ukryje, je později kniha vydána ( mimo území USA), a my máme možnost se seznámit s touto metodou a 50 zdokumentovanými případy vyléčení nevyléčitelně nemocných pacientů. Jejich zdravotní dokumentací a průběhu léčby.

Najděte si životopis lékaře německého původu pana Dr.  Maxe Gersona.

Z důvodu zákonných překážek je nemocnice Dr. Gersona  v Mexiku u hranic s USA. Funguje dodnes. Na vyléčení zpravidla stačí týden až 14 dní s pozdějším doléčením a dietou doma. Léčba a pobyt stojí kolem 10 tisíc dolarů. Kolik stojí klasická léčba?

Náhoda.