MMS

Dneska mi četli ze správ, že MMS je bůhvíco všechno. Hlavně, že prý je to zlo.

Pokuste se přemýšlet se mnou.

  1. V Anglii ročně zemře na odmítavou reakci na léky cca 10 000 lidí (cituji Jerome Burne Medical Jurnalis and autor) a porovnává to s autonehodami, při nich zemře 3 500 lidí. Píšeme o obrovském problému autonehod…asi 9 000 lidí zemře na rakovinu prostaty, a to je velký strašák, hodně se o něm píše. Proč se nepíše také o těch 10 000 mrtvých? Konec citace.  Časopisy americké lékařské asociace citují, že v USA zemře ročně na léky cca 106 000 lidí, na léky předepsané lékařem ne volně prodejné léky, tedy správně předepsané, ale na vedlejší účinky těchto léků, které tam v letáku byly vyjmenovány. Takže za 23 let máme miliony lidí, kteří zemřeli na léky a 10 lidí, kteří zemřeli na vitamíny. Přesto se už 23 let cituje, kolik zemřelo pacientů na vitamíny, v novinách, televizi, ani jednou, kolik na nemoci vyvolané léky. Chápej, je to slovíčkaření. Vedlejší účinek léků, třeba vysoký krevní tlak, není něco vedlejšího. Je to vyvolaná nemoc. A proto na ni dostanete jiný lék. Dnes má každý lék v průměru několik desítek vedlejších účinků.

PS: Jen mne tak napadlo...co kdyby nebyli léčeni? Kolik by jich nezemřelo?

  1. Jsem dělník. Nedovedu si představit, že by mne někdo zaměstnával, kdybych léta, desetiletí se snažil o něco. Něco vyrobit. Stále dokola. Že by mne zákazník platil A STÁLE LÉTA DOUFAL, BA CO VÍC, VĚŘIL, ŽE JEDNOU, MOŽNÁ, SNAD se mi to podaří dodělat, vyrobit. A vidíte, geometrickou řadou přibývá nedodělků, chronických nemocí. Pohybového aparátu, ledvin a následných dialýz, nemoci jater, alergií, astmatiků, depresí. Já když byl na škole, bylo nás v jednom ročníku ve 3 třídách 90 dětí. A 1 slovy jeden alergik. Že nevyléčení nemoci a její přechod do chronického stádia se nedá srovnávat s mou prací! Nedá. Protože já odvádím precizní práci a přesto za zlomek peněz co má váš lékař. Vy jste jeho zákazník, vy ho platíte. V čem je tedy dobře odvedená práce jiná u mě a u něj. Ba co víc. Díky vedlejším účinkům vám ročně pomalu ale jistě přibývá léků, co berete.  Nikdy jsme dříve v rodinách neměli tolika nemocných, chronicky nemocných. Tolika rakovin, tolika nemocí kloubů. A stále si ještě myslíte, že je vše v pořádku??
  2. Podle toho článku o MMS se jedná o jed. Hrozí tomu, kdo ho bude na internetu nebo jinak prodávat až 50 mil. pokuta. Prý může způsobit problém s plícemi (může, zatím nezpůsobil). Kolik milionů pokuty dostanou za léčbu a následné úmrtí těch 10 000 lidí za rok?

Prý může vyvolat celkovou otravu organizmu (zatím se tím ještě nikdo neotrávil). Kolik peněz by vyvážilo smrt člověka, který nepřežije jednu z nejedovatějších látek používaných při léčbě. Chemoterapii. Dá se to vůbec vyčíslit? Ta bolest pozůstalých.

Prý může vyvolat zažívací problémy, žaludeční, střevní. To s tím plně soulasím. Může vyvolat i sr…u. Není nad dokonalé vyprázdnění. Někteří lidé to nezažijí nikdy za celý život.

Paní ing. při odčervování to doporučuje jako jeden z prostředků, který má široké pole působnosti. Není adekvátní přípravek, který by dokázal působit na tolika věcí najednou.

Na internetu (podle toho článku) je sdružení 7 tisíc lidí, kteří to berou dlouhodobě. Několik let . Podle nich, jejich fóra, chřipku zvládají za 2 až 3 dny. Berou to pravidelně každý den. Nemají nemoci, zpravidla mají tolik energie, že spí 5 až 6 hodin. Vyléčili alergie.

Z vlastní zkušenosti –vyléčeny křečové žíly na noze. Nemohl jsem jít na operaci. Z nemocnice mne vrátili domů pro trombón. Už vím, že MMS umí léčit i bércové vředy. Co dodat.

Lidé, kteří léta trpí údajnou otravou z MMS jsou zdravější než běžná populace. Netrpí na astma, alergie, nepotřebují neschopenku při chřipce, nepotřebují operaci křečových žil…JE MI LÍTO TĚCH DESETI TISÍC ROČNĚ. Nemuseli by být!!!

 

PS: Ten můj údaj o počtu úmrtí v Anglii a USA je z r. 2009.