VITAMÍNY

V ovoci a zelenině z obchodů již nemáme dostatek ničeho!!

Podle výsledků testů dnešní zelenina a ovovce obsahuje ani ne 40% vitamínů proti zelenině před 30 lety.

Zelenina je podvyživená a proto i vegetariáni používající tuto zeleninu jsou podvyživený a začínají mít stejné nemoci z podvýživy jako my.

Půda, běžně obdělávaná a hnojená, obsahuje na 57 chemických prvků, minerálů a td. V průmyslovém zemědělství se pěstuje intenzivním systémem. Do půdy, spíše dnes hydroponicky, se rostlinám dodávají základní minerály. celkem je jich asi 7.

Proto zelenina nemá minerály potřebné pro život. Je podvyživená.

Taková zelenina nemůže obstát v boji proti plísním. proto se používaji fungicidy a pesticidy. A my je pak sníme. V těle se spolupodílí (jak píšu v sekci o rakovině) na rozvoji všech rakovin.

Proto je nutností dneška brát multivitamíny a minerály. Ženy by měli brát vápník, hořčík v poměru přibližně 1,5 x 1 s vit. D.

Pozor. Při tvvorbě vitamínu D je potřebný vitamín C, vápník, a aby se vstřebal vápník do těla, je potřeba hořčík. Když vlezu na sluníčko a mám deficit vápníku, vezme si ho tělo z kostí, zubů... Vidíte jak nás tisk a média záměrně mylně informují. Sluníčko nám neudělá vit. D. Jen nám pomáhá ho udělat, má li tělo z čeho.

Bez vitamínu C dochází ke zhoršení stavu cév, bez něj se netvoří kolagen v kloubech, nevytváří se adrenalin, stresový hormon ( proto stres zabíjí. Ve skutečnosti vyčerpá, vybije, zásobu vitamínu C, bez něj se zhorší cévy, dochází ke zhoršení imunity...na konci je kardiovaskulární problém), spolupodílí se na tisících reakcích v buňkách našeho těla

Vitamín řady B...berte B-komplex těchto vitamínu-proti stresu ( Niocin)B3, protirakovinový B17, proti metabolickému syndromu (píšu na jiném místě) B6,B12 a kyselina listová (odstraňuje homocystein)...a spolupodílí se na tisících reakcích v našem těle.

Vitamín K, obsažen v zelené listové zelenině. Zlepšuje srážlivost krve (když vám teče často krev z nosu, naše babičky věděli, jezte více zelený salát), spolupodílí se na tvorbě kostí..a asi na tisících reakcích v buňkách našeho těla...

Tak bych mohl pokračovat...

UŽ VÍTE, PROČ JE MULTIVITAMÍN TAK NUTNÝ???