VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH

                                           Jsem šamanem a mistrem reiki. 

Diagnostiku stanovuji automatickou kresbou, náhledem do minulosti či budoucnosti.

Chceš vědět co tě čeká? Očekáváš pevné zdraví?

Napiš mi na usvit.m@seznam.cz

Léčím pomocí homeopatik, bylinkami,energiemi.

Poradenství ve vztazích.

Bohaté 20leté zkušenosti.

CENA : Za diagnostiku a následné poradenství pouze 500 kč.

                                            

 

 

Naučil a učím se vnímat intuici, při práci s kyvadlem, výkladu osho tarotu, při zdravotní diagnostice automatickou kresbou, při odvádění duší a čištění prostor od všech energií a entit.

                                   Jsem spojen s předky.

                                    Každý z vás slyšel, nebo ve svém rodě zná či zažil to, co já zažívám běžně. Třeba Vaše babička se přišla rozloučit před odchodem domů a zastavily se kyvadlové hodiny, spadl obrázek, nebo jiný její dar, kolik lidí ví, že když se jim zdá s maminkou, babičkou, dávají si pozor. Něco se stane, přišlo varování…

                                 Mnoho z vás je stejných jako já..

Ano, jako já. Byl jsem vychován jako ateista ve věděckém světonázorovém stylu. Ale v dospělosti nešlo už zavírat oči před fakty. Nešlo a nejde je vysvětlit placebo efektem, snem, že se to jen zdá, a jediné vysvětlení je, že je to normální. Prostě přírodní zákon. Kdo z vás ví, že ještě na počátku minulého století se někteří vědci domnívali, že na slunci hoří velké zásoby uhlí a proto hřeje. Kdo ví, co objeví věda za deset let. Třeba to, co vím už dnes já a využívám toho při své práci.

Na své cestě jsem začal studovat, jak funguje lidské tělo. Má desetiletá studia mne  přivedla zpět k obyčejným věcem. Třeba, že organizmus nejede bez vitamínů, že metabolický syndrom může za vysoký krevní tlak, cholesterol, cukrovku druhého typu, že člověk s fungující imunitou a láskou k sobě nemůže dostat žádnou nemoc. Nemoc je upomínka, že jsem se prohřešil. Pak stačí vrátit člověka do normálu.

Mé jméno je úsvit. Občanské bylo jiné, prostě maminka díky levo mozkovému vnímání světa mne neslyšela před narozením, kdy jsem na ni 2x volal své jméno. Ono stejně ke mně přišlo.

Kdo nevěří, ať se běží podívat do knihy dr. Masaru Emota. Fotografie krystalů ledu, kdy stačí napsat slovo, mantru na papír, postavit na ni láhev s vodou a voda se vyčistí. Fotografie je důkaz. Organizace spojených národů zahájila akci nazvanou  EMOTO AKCI, jako součást akce voda pro život  (Water for Life) . Kdo nevěří…

Směji se, neb vím, že mnozí z vás to ani neudělají a mají pravdu, Čas pro ně ještě nedozrál.