PROČ SE MI TO DĚJE??

Negativní emoce a pan Emota.

Japonský vědec, pan Dr. Masaru Emota, objevil metodu jak při -15 stupních fotografovat krystaly vody. Fotografie jasně prokázali, že  čistá voda z ledovce, se vlivem negativních emocí znečistila. Čistá voda má krásné pravidelné zářivé krystaly. Znečistěná voda má na fotografii černohnědý útvar, tvarem připomínající bramboru. Co se stalo s krásným krystalem? Stejně jako voda se i on znečistil, deformoval. Snad nikdo z vás nepochybuje, který krystal je zdravý, který vysílá zdravou energii do okolí. A co ta brambora? I ona vysílá do okolí svou energii. Myslíte si, že je to taky zdravá energie? Všichni víme, jak dopadne naše tělo, když se napijeme špatné vody. Od průjmu počínaje až po otravu, choleru a mor konče. Ještě se k tomuto vrátím.

Pan Emota na fotografiích dokázal, že i když nabral studenou vodu, nechal u ní povídat vtipy, nebo se líbat studenty a nebo dokonce stačilo napsat modlitbu nebo mantru na papír a po pár dnech  zmrzlou vodu vyfotit. Voda se vyčistila. Dokázal, že voda má paměť. Dokázala do sebe načerpat pozitivní energii. Když nabral čistou vodu, a nechal u ní studenty nadávat, nebo u ní plakali fotografie této zmrzlé vody jasně prokázali, jak se znečistila.  Jedna z nejhorších emocí je nenávist.

 A teď se vrátím, kde jsem přestal. Tam kde není láska, je nenávist. Je to spojená nádoba. Opakem lásky je lhostejnost. Ale když s někým žiju, nemůže mi být lhostejný ( JE JEDNO ZDA JDE O PARTNERA A NEBO NAŠE DĚTI). Jsou jenom dvě možnosti. Bud je miluji a nebo ve mně vyvolávají negativní emoce. Negativní emoce šíří negativní energii do okolí. Ubližuji všem okolo. Tohle jste ještě schopny připustit, pochopit. Můžete jim způsobit oslabení imunity, nemoc, vředy, rakovinu (něco vám nedokáží odpustit, co jste jim udělali). Záleží, jestli ti lidé, se negativní energie dokáží zbavit (návštěvou veselého kolektivu, nebo ji vůbec nepřijmou).  ALE CO VY. Dokážete se jí taky zbavit? Nebo si ji střádáte jako do kasičky, jednu po druhé. Jsme z 65% z vody (poměry se u mužů a žen nepatrně liší). Jak myslíte, že voda v každé buňce bude vypadat po každém konfliktu nebo hádce. A co když ten stav přetrvává léta. Co vám říká váš rozum. Dokáže vůbec buňka přežít v otrávené vodě. Proto naši předci použili trefné označení, že někomu otravuji život ( v tomto případě doslovně). Ještě stále jsem vás nenadzvedl ze židle? A co tohle. Milujete se. Ráno vstanu s úsměvem nebo nadávkami. Posnídám, nebo ani nemohu jíst.  Při cestě na záchod při pohledu do zrcadla zažívám lásku a spokojenost a nebo se jen kritizuji. DOKÁŽETE SAMI SE SEBOU ŽÍT? Už jsem to tu vzpomínal. Stačí trocha znečištěné vody do střev a můžeme i zemřít. Záleží jak moc byla voda znečištěna. A co voda v každé buňce. Stále a stále ji znehodnocuji až bude úplně otrávená. Co pak udělá můj organizmus. Jak se jí může zbavit buňka. Bez naší pomoci to nedokáže.

Pak se mne neptejte, proč jsme nemocní, proč  je na nás zlé celé okolí, PROČ SE MI TO DĚJE.

PROTO!!!

PS: Stále skeptici otravují, dejte nám důkaz. Fotografie je důkaz. Nikdo zatím za ta léta nezpochybnil závěry pana Emota. Pokus je opakovatelný se stejným výsledkem. V knize popsal postup fotografování vody.