Velmi rád Vám pomůžu. Nemusíte přemýšlet o vedlejších účincích, prakticky nejsou žádné, nebo opravdu jen minimální. Homeopatika vám dodají pocit ze zdravého těla a ducha. Zase uslyšíte od přátel, jak jste šťastní, jak vám to sluší, protože máte čistou pleť. Už vás nic nesvědí, můžete jíst na co máte chuť. Vím jak nepříjemný a bolestivý je žlučníkový záchvat. Homeopatika vám vrátí pocit, kdy jste mohli sáhnou po všem, na co jste měli chuť a o nic jste se nestarali. Představte si, že už můžete naprosto vše. Beze strachů z pylů chodit ven, jíst vše na co máte chuť, být psychicky odolný, prostě dožít se ve zdraví vysokého věku. Všem poradím, jak preventivně udržovat to, co jste znovu nabyli.  Zdraví. Vím, že vysoké dávky vitamínu C předchází kardiovaskulárním nemocem, odbourává volné radikály a velmi výrazně posiluje imunitu, atd. Vitamín B-Niacín zabraňuje depresím, vitamín B6, B12 a kyselina listová odbourává homocystein, vitamín B17 se doporučuje na onkologické nemoci a mnoho dalšího.

Stačí se rozhodnout pro nejúčinější detoxikaci organizmu a podporu imunity na vyléčení dané zdravotní indispozice.

  Homeopatika doporučuji jako nejlepší a nejúčinější na našem trhu na daný zdravotní problém.

Malá Eliška měla senou rýmualergii na silonové oblečení, na sluníčko. Každý rok na podzim dostávala injekce na senou rýmu v ceně necelých tisíc korun. Dnes nemá alergii na nic, stačili homeopatika.

Aleš , nevyvinutý imunitní sytém,  alergie na bacily, roztoče, prach…prodělal operaci uší po častých zánětech středního ucha, příčina byla plíseň ve střevechPo léčbě homeopatiky ještě po 20 letech stále zdravý, bez alergií, zánět středního ucha se již nikdy neopakoval.

Kožní problémy, atopické ekzémy, detoxikace organizmu, orgánů…se vším si spolu poradíme a vy opět získáte klidné spaní, pocit, že je život zase krásný, pocit vítězství, zbavíte se okovů omezení danými nemocemi.

Seznam jen některých nemocí:

AKNÉ        ALERGIE       ASTMA       BOLESTI HLAVY       DEPRESE       DÝCHACÍ CESTY        EKZÉMY     

GYNEKOLOGICKÉ PROBLÉMY       IMUNITA       KLIMAKTERIUM       KLOUBY       KOŽNÍ PROBLÉMY

METABOLISMUS       MOČOVÉ CESTY       ONKO       PÁTEŘ       PROSTATA       STŘEVNÍ PROBLÉMY

ŠTÍTNÁ ŽLÁZA       ÚNAVA       ŽALUDEK

Vím, kolik úsilí to stojí, aby člověk byť jen fungoval, když je nemocný. Co úsilí to stojí dodržovat zdravotní omezení. Konečně můžete účinně a dostatečně rychle vyhrát tento boj. Stačí jenom klik na KONTAKT a poslat mi zprávu. Moc dobře vím ze své vlastní zkušenosti, co to je být dlouhodobě nemocen. Proto jsem již před desítkami let začal studovat příčiny nemoci. Vidím vás v celku jako složitý organizmus, kde vše souvisí se vším. A na těchto principech dodávám komplexní léčbu ze setu čtyř homeopatik. Vyčistí, detoxikují, posilují a nastartují celý váš organismus podle dané nemoci. A to vše i za pomoci energie reiki a automatické kresby, kterou si stanovuji a ověřuji diagnozu a nejúčinnější léčbu. Stačí kliknout na KONTAKT vlevo v záložkách a dát na sebe e-mail. Já už vás zkontaktuji sám a na všem se spolu domluvíme. Zodpovím vám všechny dotazy, přesně vám popíšu průběh a postup léčby. Rád vás vyslechnu, protože každý jsme jiný a proto potřebujete individuální přístup.

Celková cena setu čtyř homeopatik je 1462 1506 Kč

Cena jednotlivých homeopatik je cca 375 až 385 kč.